سوالات متداول

زمانی که وارد بخش اختصاص داده شده به هر گیاه یا گلدان شوید، ابعاد حدودی گیاه و گلدان مناسب آن در کنار تصویر ثبت شده است. توجه کنید ابعاد گیاهان هیچگاه به صورت دقیق مثل هم نیست و ممکن است مقداری با تصویر ثبت شده و ابعاد داخل سایت متفاوت باشد.

بله،شما میتوانید گلدان مناسب گیاه انتخابی خود را در بخش گلدان ها انتخاب کنید و در قسمت توضیحات سفارش اضافه کنید که میخواهید گیاهتان داخل گلدان کاشته شود. در صورتی که تعداد گیاهان مورد نظرشما از یک عدد بیشتر باشد حتما باید در قسمت توضیحات سفارش لحاظ کنید که دوست دارید کدام گیاه در کدام گلدان کاشته شود. اگر میخواهید گیاه و گلدان را به صورت جداگانه داخل بسته ی خود دریافت کنید حتما در قسمت توضیحات سفارش درج کنید.

تیم افرا این اطمینان را به شما میدهد که با بسته بندی مناسب و ارسال مطمئن،خرید شما کاملا سالم به دست شما خواهد رسید.

تیم افرا در تلاش است تا با کیفیت ترین گیاهان را برای شما عزیزان فراهم کند تا تجربه ی خرید دلپذیری را برای شما رقم بخورد.

تگ نگهداری گیاهان شما همراه با آن ارسال خواهد شد.درصورتی که به دنبال اطلاعات بیشتری بودید میتوانید از اینجا پاسخ خود را بیابید. همینطور میتوانید سوالات خود را در بخش دایرکت اینستاگرام افرا با ما درمیان بگذارید.

هزینه ی ارسال سفارشات شما در مناطق 22 گانه شهر تهران 50 هزارتومان میباشد و برعهده ی مشتری است و بر روی مجموع هزینه ی خرید شما اضافه می شود.

زمان تحویل سفارش طبق انتخاب شما در دو بازه ی زمانی 12 تا 15و 16 تا21 خواهد بود.آماده سازی و ارسال سفارش هایی که بعد از ساعت 15 ثبت میشوند به فردای همان روز موکول خواهد شد.

خیر،سفارشاتی که ثبت میشوند،در همان روز یا حداکثر 2 روز بعد، در بازه های زمانی مشخص شده ارسال میشوند.

خیر،سفارشات فقط در بازه های زمانی مشخص شده ارسال خواهند شد.

بله،شما میتوانید پس از ثبت سفارش و دریافت پیامک آماده شدن سفارشتاندر بازه ی زمانی مشخص شده به خانه ی گیاه افرا مراجعه کرده و سفارش خود را دریافت نمایید.

خیر،با توجه به حجم زیاد سفارشات و زمانگیر بودن این پروسه،امکان ارسال عکس به صورت مجزا برای شما عزیزان وجود ندارد.

بله ،شما میتوانید هنگام ثبت سفارش،مشخصات و آدرس شخص هدیه گیرنده را ثبت بفرمایید و جهت افزودن اطلاعات بیشتر می توانید آن را در بخش توضیحات سفارش بنویسید.

در صورتی که نیاز به دریافت فاکتور ندارید میتوانید درخواست خود را در بخش توضیحات سفارش ثبت نمایید.

در صورتی که شخص دریافت کننده پاسخ شماره تماس ثبت شده را ندهد،بسته ارسال نخواهد شد.بنابراین قبل از ثبت سفارش ،لطفا هماهنگی های لازم با شخص تحویل گیرنده را انجام دهید.

خیر،اگر مایلید همراه با بسته ی خود متن خاصی ارسال کنید میتوانید داخل توضیحات سفارش قید کنید تا همکاران ما آنرا بر روی قسمتی از تگ روی گیاهان افرا برای شما یادداشت کنند.لطفا از یک جمله ی کوتاه اسفاده بفرمایید.

از ما سوال بپرسید

شما میتوانید هرگونه سوال خود را از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخ شما را خواهند داد