ما متخصص هستیم

امروزه فرو رفتن در زندگی شهرنشینی فرصت کافی جهت استفاده از هوای مطبوع و گیاهان سبز را از همه ما گرفته است. دیگر مجالی جهت تنفس در هوای با طراوت و پاک مملو از اکسیژن برایمان نمانده است.
ازاین رو بر آن شدیم تا تکه ای از طبیعت را به چیدمان منزل خود بیاوریم.
ایده ی ساخت و تجهیز خانه گیاه افرا در زمستان سال 1395 توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر شکل گرفت.
پس از انجام امکان سنجی جهت احداث و تجهیز خانه گیاه افرا و بررسی بهترین فضا، نوع سازه و امکانات و سایر موارد مهم در ساخت یک گلخانه، یک قطعه زمین بایر واقع در شهرک آپادانا مورد بررسی و تائید قرار گرفت.
پس از دو ماه فعالیت بی وقفه جهت احداث و تجهیز افرا، خانه گیاه در مهر ماه یکهزار و سیصد و نود و شش گشایش یافت.
علاقه به گل و گیاه و طبیعت در کنار دیدگاه مهندسی در تیم مهندسان خانه گیاه افرا انگیزه ی اصلی جهت ایجاد محیطی گرم و دلپذیر شد؛ به همین خاطر افرا دارای سیستم هوشمند کنترل رطوبت و دما در فصول گرم و سرد می باشد. همچنین جهت جلوگیری از هدررفت آب آشامیدنی، در فصول پرمصرف از آب چاه جهت نگهداری و آبیاری گیاهان استفاده می شود.

دریافت مشاوره

1978
شرکت را شروع کرد
تقریبا چهار دهه قبل ما به عنوان یک شرکت با دو مرد شروع کردیم. کمی بعد طراح منظره به تیم پیوست و از آن زمان شروع به رشد سریع کرد.

1997
مکان دوم
در سال های گذشته ما خیلی سریع رشد کردیم، بنابراین سال 1997 یک مکان دوم را باز کردیم. محل جدید با پنج نوک مدرن جدید آغاز شد.

2015
مجموع 12 جوایز
تا سال 2015، چندین بار نامزد شده ایم و در مجموع 12 جایزه برای طراحی منظره به دست آوردیم. ما این دستاورد بسیار افتخار می کنیم.

متخصصین ما

سلام به همه

placeholder_360x240

محمدرضا

مالک لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
placeholder_360x240

میلاد حسنی

طراح منظره لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

placeholder_360x240

محسن زیادی

نقاش

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

ما متخصصین را استخدام میکنیم

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود؟

 

در چشم انداز ما پیشنهاد می کنیم:
 تمام وقت، سال گرد کار
 بسته به مزیت اشتراکی
 محیط کار عالی

خواندن توضیخات کامل

placeholder_360x240

میلاد رضایی

باغبان لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
placeholder_360x240

میثم

باغبان لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
+ باغ ها طراحی شده
% رضایت مشتریان
m2 دروازه بان
+ باغبانی

جوایز دریافت شده

با سالها تجربه در زمینه کسب و کار، شرکت ما شما را به عهده دارد
منبع برای بالاترین کیفیت و خدمات محوطه سازی.

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6